0

Огляд ноутбука YEPO 737J4

Даний огляд присвячений новому ультрабуку Yepo 737J4, який об’єднує в собі стильний дизайн, актуальне залізо і справедливу ціну.


Передісторія

Почнемо з невеликої передісторії. Думаю ні для кого не стане відкриттям, що Китай є найбільшим виробником побутової техніки у світі. Майже всі імениті бренди виготовляються (а часто і розробляються) у Китаї.



І Yepo не стала виключенням. Започаткована у 1998 році у місті Шеньчжень, компанія активно займається дослідженням, розробкою і виробництвом цифрових і електронних комунікаційних продуктів таких як розумні будинки, DVD плеєри та ноутбуки.



А Шеньчжень до речі виробляє 90% побутової техніки у світі, тому розташування заводу Yepo обрала не випадково.

Кому підійде ноутбук

Насамперед даний ультрабук підійде студентам, школярам, вчителям і тим користувачам, яким важливо отримати надійного компаньйона в повсякденному робочому процесі за прийнятну ціну, без переплати за логотип бренду.
І, забігаючи наперед, зазначу, що хоч ноутбук і не підійде завзятим геймерам, які женуться за великим FPS і “рейтрейсінгом”, в біді він вас не залишить і дасть підбити пару танків, коли проб'є час.

Пакування

Ноутбук поставляється в міцній картонній коробці з ущільнювачем. Зарядний блок знаходиться в окремій упаковці, тому під час транспортування нічого не постраждає.

Зовнішній вигляд

Yepo 737J4 — це 15-ти дюймовий ноутбук вагою 1.86кг. Корпус повністю виконаний з міцного алюмінію, всі стики підігнані ідеально, нічого не люфтить і не тріщить. За даними параметрами цей пристрій повністю підходить під визначення "ультрабук", колись введене Intel.

Поверхня ноутбука практично не збирає відбитків, що зручно при повсякденній експлуатації і відкидає необхідність носити з собою різного роду серветки.

Габарити становлять 351мм *233мм * 15.2мм


На нижній кришці встановлені 4 гумові ніжки. Завдяки ним ноутбук дійсно стійкий і випадково зрушити його з місця не вийде.

Там же можна швидко дістатися до SSD формату M.2 (2280) SATAIII, який сховали в окремому відділенні під кришкою із двома гвинтами.

Отвір для вентиляції розташований на задній грані основи ноутбука.
Також на нижній кришці з боків є мінімалістичні прорізи для стереодинаміків.

На гранях розташовується відмінний набір портів. Зліва — пропріетарний роз'єм живлення, порт USB 3.0, роз'єм HDMI, порт USB Type-C, а також індикатори стану батареї і ноутбука.

Справа знаходяться два порти USB 3.0, комбінований роз'єм для мікрофона і навушників, і microSD картрідер.

Спереду, в основі зробили ергономічну виїмку для комфортного відкриття ноутбука і стильні зрізи на гранях, які не будуть впиватися в ваші долоні.

Петлі досить пружні, тому ноутбук не відкриється випадково. Кришка відкривається майже на 140 градусів. Це дозволяє підібрати оптимальний кут практично в будь-якому положенні для більшості сценаріїв використання.

Кнопка живлення знаходиться у верхньому правому кутку в цифровому блоці клавіатури. Вона звичайна, без захисту від випадкових натискань, але її розташування не дозволяє чіпляти її з необережності.

У центрі під клавіатурою розмістили зручний і просто величезний тачпад.

Рамки навколо екрану мінімалістичні: 7мм по сторонам і 13 мм зверху. Це не рекордний показник, але мало хто з конкурентів може похвалитися чимось подібним. До того ж, даний показник відмінно позначився на загальних габаритах пристрою - інші ноутбуки з 15-ти дюймовою матрицею помітно більше.

Лаконічний зовнішній вигляд Yepo 737J4 не залишає місця для дискусії - це сучасний і стильний ноутбук, який відмінно вписується в будь-яке навколишнє середовище.
Загалом дизайн пристрою нагадує еталонні ноутбуки від всім відомих брендів, але зі своїми особливостями.


Засоби введення

Yepo 737J4 оснащений клавіатурою формату ANSI c цифровим блоком без редакторських кнопок - стандартне рішення для ноутбуків такого форм фактора.
Тип механізму натискання -- ножиці, кнопки низькопрофільні повнорозмірні, хід приємний і м'який. Друкувати на ноутбучних клавіатурах, якщо вони грамотно зроблені, це окреме задоволення. В даному ноутбуці з цим все в порядку.

Приклад звуку при друкуванні.


Контрастний чорний колір клавіш в парі з білою підсвіткою виливаються в зручний для читання шрифт. За допомогою лазерного гравірування на клавіші нанесені символи української, російської та англійської мов.

Тачпад Yepo 737J4 заслуговує окремої похвали як мінімум за свої габарити. Його розміри становлять 13 на 9 см, чого цілком достатньо для комфортного повсякденного використання. Виконаний він якісно, навіть здається, що це скло, але насправді це пластик. Тактильно приємний, точний в поведінці, працювати з ним дуже комфортно. Звісно ж він підтримує жести від Microsoft.

Екран

У Yepo 737J4 встановлений глянцевий IPS дисплей з антивідблискуючим покриттям. Розмір його становить 15.6 дюймів, роздільна здатність FHD, щільність пікселів 142 ppi, максимальна яскравість досягає 300 кд/м2, покриття колірного простору NTSC — 72%
Зображення насичене, соковите, передача кольору правдоподібна. Кути огляду як і личить IPS матрицями широкі: близько 180 градусів. Спотворень кольору і інверсії немає навіть під гострими кутами. Запасу яскравості вистачає з головою, в приміщенні можна ставити і на 60-70%.

Такий дисплей відмінно підходить для багатогодинної роботи в текстових редакторах, перегляду відео, інтернет серфінгу і будь-яких інших повсякденних завдань. Це відмінне рішення для такого класу пристроїв.
У верхній рамці по центру розташована веб камера на 2 Мп, яка знімає в HD якості.
Цього буде цілком достатньо для онлайн конференцій в Zoom, Skype або будь-якому іншому інструменті.



Звук

Звук виходить з 2-ох динаміків, які спрямовані вниз. Якість звучання хороша, спотворення відсутні, запас гучності пристойний. Баси є, але не виражені, переважають середні і високі частоти. Вбудовані мікрофони розташовані на верхній рамці екрана.
Якість їхнього запису ви зараз чуєте у себе. Також як і якість запису відео на веб камеру. Знову ж, цього цілком достатньо для того, щоб продуктивно обговорювати робочі моменти, спілкуватися з однокласниками або, наприклад, з наставником.



Продуктивність

Мозком даного ноутбука є чотирьохядерний процесор Intel Celeron J4115 з чотирма потоками. Його мінімальна тактова частота становить 1.8 ГГц, а максимальна - 2.5 GHz. Можливості розігнати немає.


Підтримуваний тип оперативної пам'яті - LPDDR4. Її максимально допустимий розмір 8 GB. Стільки тут і розпаяно на материнській платі. З особистого досвіду такий обсяг пам'яті це необхідний мінімум при виборі комп'ютера в 2020 році, якщо ми говоримо про ефективне використання ресурсів.
Працює процесор в парі з вбудованою графікою Intel UHD Graphics 600.
Дані зберігаються на SSD об'ємом 512 Гб формату М.2. (2280)

Також є можливість вибрати варіанти від 128 Гб до 1 Тб. Крім цього є ще один вільний слот М.2 для розширення вашої постійної пам'яті.
В цілому дана зв'язка це дуже збалансоване рішення і підійде для нескладних щоденних завдань, з якими зіштовхуються сьогодні школярі, студенти, наукові співробітники, бухгалтери, або наприклад, домогосподарки. Перелік не є вичерпним, але ідея зрозуміла.
Особливо актуальний ноутбук для учнів, оскільки в умовах карантину сфера освіти різко стала переходити на онлайн формат і багато хто виявився не готовий до цього, причому по обидва боки процесу. Так ось Yepo 737J4 спокійно зніме ваш головний біль - зможете і вчителя послухати, і батьків, і з однокласником списатися, і дослідження провести, і кінофільм подивитися. І, навіть пограти в ігри.

Хоч пристрій і не орієнтований на геймінг, але в ігри постарше та невимогливі мережеві ігри типу World of Tanks, CS GO, Team Fortress 2, Dirt Rally можна буде пограти при + - 30 FPS. Також ніколи не варто забувати про величезну кількість чудових інді проектів, які до того ж розвивають кмітливість і затягують просто моментально.
Лагів або помилок за час тестування я не виявив. Все працює швидко і плавно.
Оскільки ноутбук оснащений пасивним охолодженням він дуже тихий. При цьому температура процесора і корпусу в цілому завжди залишалася в нормі, навіть при підвищених навантаженнях.

Зв’язок

Yepo 737J4 оснащений дводіапазонним модемом від Intel, який підтримує стандарти Wi-Fi 802.11b / g / n і Bluetooth 4.2. Wi-Fi як ви вже напевно зрозуміли, працює в діапазонах 2.4 і 5 ГГц. Модеми Intel завжди відзначалися своєю стабільністю і даний ноутбук не став винятком — підключення до інтернету і його швидкість завжди на належному рівні. Роз'єму Ethernet немає, так що для підключення до дротової мережі потрібен адаптер.

Автономність

У YEPO 737J4 встановлено дві батареї ємністю по 5140 mAh кожна.
Зарядка від 0 до 100% займає приблизно 2 години і 35 хвилин
У режимі оптимальної продуктивності при 50% яскравості екрану лептоп зможе пропрацювати близько 7-8 годин, в залежності від сценарію використання.

Висновок

Отже, купуючи YEPO 737J4, ви отримуєте лаконічний дизайн, хорошу якість виробництва, набір портів, який не обмежить вас при виборі сценаріїв використання, дисплей, на який приємно дивитися, зручні органи управління, а також продуктивність, яка покриє всі ваші щоденні завдання.

Крім усього перерахованого вище на ноутбук надається офіційна гарантія в 1 рік від виробника. Сервісне обслуговування здійснюється в Україні, а необхідні комплектуючі також є в наявності в Україні.
І все це за ціною, яка вас точно не засмутить, адже купуючи даний ультрабук, ви платите не за емоції від впізнаваного бренду, а за якість і збалансовану продуктивність. Ознайомитися з цінами на різні конфігурації даного ноутбука ви можете на офіційному сайті yepo.ua

Tags Огляд 737J4

Back to Top