0

Перелік способів оплати і доставки товарів в магазині YEPO

Цінуючи Ваш час та Ваші побажання, пропонуємо перелік способів оплати товарів в нашому магазині YEPO.Оплата товарів при отриманні замовлення. Зручний спосіб оплати замовлення, який дає можливість перевірити замовлення під час отримання товару на складі або при доставці замовлення кур'єром за адресою. Вартість послуг 2% від суми замовлення оплачує покупець.


  

Онлайн оплата на сайті картками Visa/MasterCard - LiqPay миттєва безготівкова оплата безпосередньо при оформленні замовлення. Оплата товару можливо банківською карткою Visa або MasterCard. Замовлення з оплатою Visa/MasterCard будуть відправлені лише після підтвердження оплати.Банківський переказ - передоплата згідно Рахунок-фактура. Після підтвердження замовлення Вам буде запропоновано Рахунок-фактура з ПДВ або без залежно від виду оподаткування компанії платника. Для здійснення грошового переказу та оплати замовлення. Замовлення з оплатою Банківським переказом будуть відправлені лише після підтвердження оплати.


Способи доставки:

Самовивіз:

Будь-яке замовлення Ви можете забрати в нашому магазині за адресою: Київ, проспект Степана Бандери, 21, оф. 446.

Перед виїздом будь ласка зателефонуйте і уточніть наявність товару, що цікавить, або попередньо залиште замовлення на сайті.

Доставка по Києву

Доставка по Києву здійснюється безпосередньо за вказаною Клієнтом адресою - до під'їзду. Вартість доставки: - Ноутбуки 13.3 "дюймів (від 4 кг до 5 кг об'ємного ваги) - 100 грн - Ноутбуки 15.6 "дюймів (більше 5 кг об'ємного ваги) - 120 грн. - Доставка здійснюється з 9:00 до 18:00 в будні дні в день замовлення або на наступний день. При бажанні, замовлення може бути доставлене після 18.00 або у вихідні дні. Вартість доставки при цьому обумовлюється окремо. (Кур'єрам заборонено заходити в приміщення (під'їзд, квартиру, будинок, офіс), - замовлений товар доставляється до входу в будівлю!)

Доставка по Україні:

Доставка в інші міста України здійснюються компанією "НОВА ПОШТА"

Back to Top