0

Огляд ноутбуку YEPO 737i

    Ноутбуки давно перестали бути засобом для заміни повноцінного ПК в умовах роботи, що вимагає переміщення користувача. Сьогодні для багатьох ноутбуки - це і є єдиний ПК. Комп'ютер для цілого спектра завдань. Який може іноді з домашнього, перетворюватися в абсолютно працездатне, мобільний пристрій. Для кого-то саме таким пристроєм може стати ноутбук - YEPO 737i.

    Ця стаття - про нього.

    Сильні сторони YEPO 737i - це набір з продуктивного заліза, на базі процесора Intel Core i3 і швидкого твердотільного SSD накопичувача з місткістю в 512 Гб.

Зображення тестів по швидкості диска і властивості ПК для процесора:    Оперативна пам'ять місткістю в 8-Гб або 16-Гб в залежності від конфігурації моделі, повноцінний комплект портів і слотів, для зручного підключення периферії або зовнішніх пристроїв відображення. Великий дисплей стане в нагоді для комфортної роботи з документами, і споживання контенту.Детальне ознайомлення з моделлю 737i - почнемо з зовнішнього вигляду. Корпус YEPO 737i - це пластик стильного відтінку сірого кольору.


При значній діагоналі дисплея, і повнорозмірній клавіатурі з нумеровною розкладкою — конструкція зберегла не тільки легку вагу, менш ніж два кілограмів, але і досить тонкий профіль ноутбука в закритому стані.


Зовнішній вигляд, особливості.

Пристрій мінімалістично оформлено знизу - де є тільки гумові ніжки, вентиляція, і висновки динаміків; і зверху - де на рівній поверхні кришки в центрі розташований логотип.


    Всередині - пластик з покриттям в тон кришки, величезний тачпад з підтримкою функції розпізнавання жестів, який протискуєте з боку користувача.    

    Тут же клавіатура, з дизайном, який ну дуже нагадує зовнішній вигляд клавіатур від Apple. Правда у Yepo є помітні відмінності.
Відмінності стосуються роботи і функцій. Дана клавіатура має помітно більший хід з м'яким натисканням. У неї повноцінний розмір, присутній повноцінна цифрова розкладка. А ще у клавіатури передбачена досить яскраве підсвічування, яку можна відключити. Підсвічування здорово допомагає при роботі з YEPO 737i у темряві.

Екран

Дисплей - це TN-матриця з діагоналлю в 15.6 "і роздільною здатністю 1920 на 1080 пікселів. Покриття екрану глянсове, що відмінно позначається на чіткості зображення, але при роботі в умовах яскравого світла ускладнює перегляд. Під кутом, при наявності посиленого денного освітлення картинка може майже повністю перетворюватися в відблиск. Так що для перегляду контенту на вулиці краще підшукати затінене місце. А перегляд серіалів з таким екраном у великій компанії, може виявитися недостатньо комфортним. Хоча в індивідуальному режимі, при прямому погляді на дисплей - маємо зображення цілком гідної якості.

Трохи вище екрану по центру верхньої рамки - встановлена камера для відеоспілкування також з боку можна розглянути отвір за яким схований мікрофон.Комунікації

Ноутбук YEPO 737i оснащений двома стандартними портами USB 3.0, одним роз'ємом USB Type-C, відеовиходом mini HDMI, та роз'ємом для підключення гарнітури, і що важливо для швидкого обміну і перенесення даних - картрідером для карт формату microSD. Не забув виробник і про проводове мережеве підключення RJ-45.Для обміну даними по безпровідному з'єднанню, в ноутбуці встановлено модулі Bluetooth 4.2 і Wi-Fi з підтримкою стандартних мереж 2.4 ГГц і більш швидких мереж 5 ГГц. Ось що показала перевірка швидкості обміну даними при підключенні до стандартного домашнього роутера. Для обміну даними по безпровідному з'єднанню, в ноутбуці встановлено модулі Bluetooth 4.2 і Wi-Fi з підтримкою стандартних мереж 2.4 ГГц і більш швидких мереж 5 ГГц. Ось що показала перевірка швидкості обміну даними при підключенні до стандартного домашнього роутера. 


Продуктивність системи, стрес тест (робота під навантаженням - температура)Tags 737i

Back to Top